Lorem ipsum is simply free text dolor sit am adipi we help you ensure everyone is in the right jobs sicing elit, sed do consulting firms Et leggings across the nation tempor.

Latest News

İletişim

Prim iadeli Hayat Sigortası

images

Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primler avantaja dönüşsün diyenler için "Prim iadeli Hayat Sigortası" tam size göre...

Cinsiyet ve poliçe başlangıç tarihindeki yaşa bağlı olarak teminatlar aylık primin 133 -3.500 katı arasında değişir. Bu sayede makul primlerinizle yüksek teminatlara sahip olursunuz.

Sigorta süresi sonunda risk gerçekleşmediği takdirde ABD Doları cinsinden ödediğiniz primlerin %80'ini size iade eder.

Yaşam kaybı ve hayatta kalma teminatlarının yanı sıra tüm primlerini eksiksiz ödeyen poliçe sahiplerini ödediği primlerin %20'si tutarında ödül bekliyor.

Primleriniz, teminatlarınız ve ödülleriniz ABD Dolarına endekslidir. Siz primlerinizi Türk Lirası cinsinden ödeseniz bile ödediğiniz tutarlar ilgili tarihteki TCMB efektif döviz satış kuru üzerinden ABD Dolarına çevrilir ve teminatlarınız ile teşvik ödülünüz ABD Doları cinsinden belirlenir.

Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmanız halinde ödemiş oldu ğunuz primleriniz herhangi bir kesintiye uğramadan size iade edilir. Cayma hakkını belirtilen süre içerisinde kullanmamanız ve bu süre geçtikten sonra erken ayrılma talebinizin olması halinde uygulanacak kesinti oranlarını ve detayları ürün özel şartları ve/veya tekliflerim sayfasından görebilirsiniz.

Ödediğiniz primleri yasal limitler çerçevesinde, her sene vergiye tabi olan gelirinizden indirerek %15 ile %40 arasında değişen avantajlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu avantajların yasal çerçevesi 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. maddesi ve 89. maddelerinde açıklanmaktadır. Yaşam Kaybı Teminatı VİV kurallarına tabidir.

  •  Yaşam Kaybı Teminatı
  •  Hayatta Kalma Teminatı
  •  Prim Ödeme Teşvik Ödülü
  •  Dövize Endeksli Olma
  •  Cayma Hakkı
  •  Vergi Avantajı
>